ScanSpeak Silver Series 30W-4558T06 12" Aluminum Cone Subwoofer - Each
Manufacturer: ScanSpeak
Product ID: 30W_4558T06
ScanSpeak
Price:
Overview
Special Order. Please allow about 45 days from when your order is placed. ScanSpeak Silver Series 30W-4558T06 12" Aluminum Cone Subwoofer - 308mm- 4 ohm- Each
Products You May Like
ScanSpeak Silver Series 26W/4558T06 10" Aluminum Cone...
Product ID: 26W_4558T06