ScanSpeak Silver Series 30W-4558T06 12" Aluminum Cone Subwoofer - Each
Manufacturer: ScanSpeak
Product ID: 30W_4558T06
ScanSpeak
Price:
Overview
Special Order. Please allow about 45 days from when your order is placed. ScanSpeak Silver Series 30W-4558T06 12" Aluminum Cone Subwoofer - 308mm- 4 ohm- Each