SB Acoustics SB15SFCR39-4 5x8" Paper Cone Woofer - 4 ohm
Manufacturer: SB Acoustics
Product ID: SB15SFCR39-4
SB Acoustics
Price:
Overview
SB Acoustics SB15SFCR39-4 5x8" Oval Paper Cone Woofer- 252mm- 4 ohm
Products You May Like
SEAS Excel W15LY-001 (E0041) 5.5" Nextel Cone Woofer
Product ID: w15ly-001
SEAS Excel W15LY-001 (E0041) 5.5" Nextel Cone Woofer- 146mm - 8 ohm
Price:
Scanspeak 15W/8530K-00 5.5" Revelator Woofer - Low Qts
Product ID: 15w_8530k00
ScanSpeak 15W/8530K-00 5.5" Revelator Paper Cone Woofer - low Qts version- 148mm- 8 ohm